Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Zvířata

  Jack

 Barva srsti: hnědá a bílá

 Kdo ho hrál: Tara, Levi, Chiquita a Pablo

 

 Jack je velmi chytrá vycvičená opička. Patří kapitánu Barbossovi. Stejně jako Barbossova posádka, byl i Jack obětí kletby aztéckého zlata. Když bylo prokletí zrušeno, Jack opět sebral jednu minci z pokladu. Jack je pojmenován po Jacku Sparrowovi. Jack Sparrow Jacka zrovna nemusí a když je rozlobený Jacka zastřelí, protože ví, že je nesmrtelný. Jackovou oblíbenou zábavou je kradení Ragettiho dřevěného oka.

 

 "Koukej. Opičí zombie. Trumfni to!"

 

 

 
 Cottonův papoušek

 Kdo ho hrál: ?

 

 Tohoto papouška si Cotton vycvičil, aby za něj mluvil, když mu vyřízli jazyk. Cotton se spřátelil s opičkou Jackem.

 

 "Grá! Vítrrr do plachet! Vítrrr do plachet! Grá!"

 

 

 

 

 
 Pes s klíči

 Kdo ho hrál: Chopper

 

 Tento pes hlídal ve vězení v Port Royal klíče od cel. Spousta vězňů se ho pokoušelo přilákat a klíče mu sebrat. Neúspěšně. Nakonec se to podařilo Pintelovi a Ragettimu. Ti se psem poté utekli na Isla de Pelegostos. Zde ho chytili domorodí kanibalové a udělali z něj svého náčelníka. Nakonec skončil u kapitána Teagua ve Městě vraků jako strážce klíčů od Pirátského zákoníku.

 

 "Haf, haf!"

 

 

 

 
 Kraken

 Barva očí: oranžová

 Zemřel: zabit Davym Jonesem na rozkaz lorda Becketta

 Kdo ho hrál: nikdo

 

 Kraken. Legendární mořská stvůra. Postrach všech námořníků. Dokáže rozdrtit celou loď, chapadly vytrhnout z obličeje kus masa. Říká se, že puch z jeho tlamy je puch tisíců hnijících mrtvol. Na rozkaz Davyho Jonese zničí Kraken jakoukoliv loď a námořníci, kteří přežijí tento masakr jsou zabiti nebo naverbování na Bludného Holanďana. Je jen velmi málo lidí, kteří Krakenův strašlivý útok přežili.

 

 "V srdcích není žádná radost! Žádný člověk, ať k nebi nepohlédne! Ať tento den proklejí ti, jenž se odvážili rozpoutat hněv.............................Krakena !!!"

 

 
TOPlist
Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek